ЄС вирішив активніше боротися за мир в Україні

Європейський Союз вирішив направити в Україну групу членів Політико-безпекового комітету ЄС
Depo.Влада
27 серпня 2015 17:05
ФОТО: depo.ua

Таким чином європейські політики посилюють свою роль у мінському процесі, повідомляє depo.ua з посланням на "Укрінформ".

Відповідних домовленостей досягли президент України Петро Порошенко і президент Європейської ради Дональд Туск під час зустрічі у четвер у Брюсселі

"Ми домовилися організувати спеціальний візит Політико-безпекового комітету Європейського Союзу до України в середині вересня з метою отримання інформації щодо стану справ у процесі імплементації Мінських домовленостей", - розповів глава держави.

Він також поінформував, що на наступному саміті Україна-ЄС йтиметься про започаткування співпраці у сфері стратегічної комунікації з метою протидії кампанії Росії із дезінформації.

За словами Порошенка, такі домовленості спрямовані на посилення та розвиток присутності ЄС у Мінському процесі. Зокрема, йдеться про вдосконалення мандату консультативної місії ЄС в Україні, а також інші варіанти в рамках спільної політики безпеки та оборони Співтовариства.

Політико-безпековий комітет є дорадчим органом, який здійснює оцінки викликів та загроз і пропонує керівним інституціями варіанти реагування.

Нагадаємо, що, за словами Порошенка, зараз обговорюється розширення повноважень європейської місії у наступні три місяці для того, щоб домогтися припинення конфлікту на сході України.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua