ЄС підтвердив: Росія не вимагає від України відтермінування вільної торгівлі

Росія конкретизувала свої вимоги щодо зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, проте мова про відтермінування імплементації угоди не йде
Depo.Влада
18 травня 2015 21:33
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві за результатами тристоронніх переговорів між Україною, Росією та ЄС, розміщеній на сайті Єврокомісії, передає depo.ua з посиланням на "Європейську правду".

Як наголошується в повідомленні, деякі з "занепокоєнь" (Росії - ред.) "можуть бути вирішені в рамках існуючих можливостей, які пропонує Угода про про поглиблену та всеосяжну зону вільної торгівлі".

Інші питання можуть обговорюватися "в контексті сучасних двосторонніх або тристоронніх і багатосторонніх рамок співробітництва".

Як повідомляється в заяві, "сторони домовилися активізувати свої зусилля та сформувати завдання спеціалістам для практичного вирішення проблем" в таких сферах, як митне співробітництво, технічні бар'єри у торгівлі і санітарні та фітосанітарні заходи".

Водночас, у заяві наголошується, що тимчасове застосування Угоди про ЗВТ розпочнеться з 1 січня 2016 року.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив, що РФ вже не заперечує проти імплементації ЗВТ з 1 січня 2016 року.

Мітки: