ЄС не займатиметься формуванням переговорної групи "Женева +", - дипломат

Європарламент не буде займатися формуванням переговорної групи у форматі "Женева +", це завдання Міністерства закордонних справ України
Depo.Влада
4 лютого 2016 18:04
ФОТО: depo.ua

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив надзвичайний і повноважний посол Володимир Хандогій, передає depo.ua.

За його словами, важко прогнозувати дії Росії щодо таких переговорів.

"Дуже важко прогнозувати дії Росії. Політологи та експерти намагаються вгадати її дії, але не завжди вдається. Треба почути від самої Росії, як вона відреагує.
Хочу сказати, що Європарламент підтримав ініціативу України, і це дуже добре. Європарламент не буде займатися формуванням цієї переговорної групи. Це вже проблема України. Не знаю чи зробило Міністерство закордонних справ якісь кроки відповідні, мені це невідомо. Після цього, ми, можливо, почуємо реакцію Росії", - заявив він.

Він зазначив, що сьогодні є можливість формувати коло учасників такого формату.

"Мова йде про формат "Женева+" для вирішення проблеми деокупації Криму. Тобто саме на це зорієнтована резолюція Європарламенту. Оскільки поки що проблеми деокупації Криму ніде не розглядалися предметно, то сьогодні є можливість, так би мовити, формувати коло учасників такого формату. Порошенко запропонував женевську групу, плюс США, підписанти Будапештського меморандуму. Мені здається, це досить адекватний механізм, який міг би зіграти певну роль", - уточнив він.

Нагадаємо, що Європейський парламент підтримав переговори щодо декокупації Криму у форматі "Женева+".Більше політичних новин читайте на Depo.Влада