ЄС надасть Україні експертну допомогу у розробці реформи держуправління, - Хан

Єврокомісар зазначив, що реформа державного управління є одним із найважливіших кроків, які Україна повинна зробити на шляху до кращого майбутнього
Depo.Влада
10 грудня 2015 20:49
ФОТО: depo.ua

Комісар Європейського Союзу (ЄС) з питань розширення та політики добросусідства Йоганнес Хан вітає ухвалення Верховною Радою України (ВРУ) закону про державну службу. Про це йдеться в заяві єврокомісара, оприлюдненій прес-службою представництва Євросоюзу в Україні, передає depo.ua.

"Ухвалення сьогодні Верховною Радою закону "Про державну службу" є першим, але дуже позитивним кроком до більш ефективної, деполітизованої, кваліфікованої та професійної держслужби, яка зможе надавати кращі послуги своїм громадянам", - заявив Хан.

Він зазначив, що поряд із незалежною судовою системою та боротьбою з корупцією реформа державного управління є одним із найважливіших кроків, які Україна повинна зробити на шляху до кращого майбутнього.

"ЄС забезпечить український уряд підтримкою експертів для допомоги у виробленні всеохоплюючої стратегії реформи державного управління. Дуже важливо, щоб цей процес проводився без затримки", - підкреслив єврокомісар.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада