ЄС готується визнати виконання Україною "безвізового" плану, - єврокомісар Ган

Внутрішні документи свідчать про завершення виконання Україною Плану дій щодо візової лібералізації до грудневої оцінки з боку Єврокомісії
Depo.Влада
20 листопада 2015 11:42
ФОТО: depo.ua

Про це заявив єврокомісар з питань політики сусідства та переговорів про розширення Йоганнес Ган під час прес-конференції на форумі громадянського суспільства Східного партнерства, передає depo.ua.

Комісар нагадав, що всередині грудня 2015 року Єврокомісія має оприлюднити звіт про прогрес про виконання ПДВЛ Україною та Грузією.

Юридично на цьому етапі ЄК повинна або надати рекомендації Україні та Грузії, або – у разі, якщо безвізовий діалог завершений – оголосити що ПДВЛ виконаний і звіт був останнім.

"За всіма ознаками з того, які я бачу за звітами моніторингових місій, я маю дуже велику впевненість, що це – на щастя – буде останнім звітом", - заявив комісар.

Відповідаючи на уточнююче запитання, він зазначив, що ця оцінка стосується не лише України, а також Грузії.

Нагадаємо, за словами міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, українська сторона повністю виконала 18 з 54 рекомендацій Європейської комісії щодо виконання плану дій для безвізового режиму.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада