ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ердоган запросив Порошенка в Туреччину

Президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган у телефонній розмові запросив президента України Петра Порошенка відвідати країну у 2016 році
Depo.Влада
5 листопада 2015 16:18
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

У свою чергу Порошенко привітав Ердогана з перемогою Партії справедливості та прогресу на дострокових парламентських виборах, що відбулися 1 листопада 2015 року.

Також співрозмовники обговорили шляхи подальшого розвитку стратегічного партнерства між Україною та Туреччиною, зокрема, стан реалізації домовленостей, досягнутих під час останнього засідання міждержавної Стратегічної ради високого рівня в березні 2015 року в Києві.

Президенти України і Туреччини під час розмови також приділили особливу увагу питанням консолідації зусиль щодо протистояння зовнішнім викликам і загрозам. Петро Порошенко подякував Реджепу Тайіпу Ердогану за підтримку Туреччиною територіальної цілісності України.

Президент Туреччини наголосив, що його країна й надалі буде сприяти відновленню територіальної цілісності України дипломатичним шляхом. Він ще раз підкреслив, що Туреччина не визнає незаконною анексії українського Криму і подякував президенту України за увагу, яку той приділяє правам кримських татар на окупованому півострові.

Співрозмовники підкреслили неприпустимість утисків з боку російської влади, яким піддаються кримські татари в Криму, і висловилися за продовження взаємодії з метою захисту їх законних прав.

Петро Порошенко і Реджеп Ердоган також скоординували зусилля напередодні саміту Великої двадцятки, який відбудеться 15-16 листопада в Анталії, де серед іншого буде обговорюватися українське питання.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад