Ердоган привітав Україну зі святом: Наш пріоритет - зміцнення відносин у кожній сфері

На адресу президента Петра Порошенка надійшло вітання від президента Турецької Республіки Реджепа Таїпа Ердогана та прем’єр-міністра Турецької Республіки Біналі Їлдирима за нагоди Дня Незалежності України
Depo.Влада
24 серпня 2016 08:33
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби українського президента, передає depo.ua.

"Я від усього серця вітаю вашу високоповажність та увесь український народ особисто та від імені своєї нації з Днем Незалежності України", - йдеться в привітанні президента Туреччини.

Лідер Туреччини зазначив, що зміцнення відносин між нашими країнами в наявних умовах, коли наш регіон переживає складний період, створює міцні фундамент та гарантію для майбутнього.

"Нашим пріоритетом є зміцнення наших відносин у кожній сфері і надалі. Користуюся цією нагодою, щоб знову зазначити, що ми будемо залишатися поряд з дружньою Україною та продовжувати рішуче підтримувати територіальну цілісність та незалежність", - наголосив Реджеп Таїп Ердоган.

Президент Туреччини побажав дружньому українському народу добробуту та благополуччя.

В свою чергу, прем’єр-міністр Туреччини зазначив, що Туреччина надає великого значення подальшому поглибленню двосторонніх відносин з Україною, як стратегічним партнером.

"Немає жодного сумніву в тому, що співробітництво та дружні зв’язки між нашими народами є одними з основних елементів, що роблять внесок у мир та стабільність у регіоні. Користуючись цією нагодою, ще раз хочу наголосити на тому, що Туреччина, як і завжди, продовжуватиме рішуче підтримувати територіальну цілісність та незалежність України", - йдеться у привітанні Біналі Їлдирима.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада