ЄНП та консерватори не підтримають повернення Росії до ПАРЄ

Група Європейської народної партії, а також консерватори в ПАРЄ не будуть підтримувати зняття політичних санкцій з Росії
Depo.Влада
12 жовтня 2016 17:53
ФОТО: depo.ua

Про позицію ЄНП оголосив німецький депутат Аксель Фішер, що коментував від імені групи доповіді щодо російсько-українського конфлікту, передає  Depo.ua з посиланням на Українську правду.

"Так, зараз активно йде дискусія, нам кажуть, що Росія має повернутися до цієї зали. Але наша група каже ні", - завив Фішер.

"Це (Палац Європи, де проходять засідання ПАРЄ. - Ред.) – будинок демократії, у нас є правила та принципи демократії. Ми не маємо змінювати їх під конкретну країну – чи то Росія, чи Туреччина, чи будь-яка інша", - додав політик.

Такої ж позиції дотримується група консерваторів, про що заявив британець Пол Скаллі, який доповідав від імені групи.

"Так, діалог з Росією був би корисний, але ми маємо пам’ятати, чому Росія залишила асамблею", - заявив він.

"Ми зараз не можемо допустити, що Росія знову доєднається до цієї зали", - додав Скаллі.

Нагадаємо, у понеділок президент Парламентської асамблеї Ради Європи Педро Аграмунт заявив, що асамблея має зробити необхідне для повернення до пленарної зали представників Росії, які залишили ПАРЄ через санкції.

Постійний представник України при Раді Європи Дмитро Кулеба заявив, що повернення російської делегації до ПАРЄ може дискредитувати саму Асамблею.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: Росія, ПАРЄ, ЄНП