Єлісєєв: У 2017 році Європа зміниться, маємо пристосовуватись

У наступному році в Європі кардинально зміниться внутрішньополітична ситуація, до чого має пристосуватись Україна, прискоривши реформи
Depo.Влада
22 листопада 2016 13:10
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю "РБК-Україна"  повідомив заступник глави Адміністрації Президента Костянтин Єлісєєв, передає Depo.ua.

"По-перше, треба готуватися до того, що наступний рік принесе багато невтішних новин. Ми побачимо абсолютно нову Європу. Я хотів би звернути увагу на президентські вибори у Франції та Австрії, вибори у Нідерландах та Німеччині, конституційний референдум в Італії. Це сигнал всім політикам в Україні - давайте не забувати, що ситуація навколо України змінюється, Європа буде вже не така, яка буда ще декілька років тому. Давайте об’єднуватись, консолідуватися і робити Україну як історію успіху", - сказав він.

За словами чиновника, Київ вже дав зрозуміти новому молдовському президенту, що не потерпить заяв про "російський Крим".

 "Ми передали молдовському новообраному президентові чіткий сигнал, де поставили питання залежності  розвитку добросусідських двосторонніх відносин від  визнання ним територіальної цілісності України, включаючи належність Криму", - додав Єлісєєв.

Нагадаємо, у Молдові 13 листопада на президентських виборах переміг промосковський кандидат Ігор Додон. 

Проте сьогодні головна суперниця Додона, лідер партії "Дія і солідарність" Майя Санду заявила про намір оскаржити результати виборів.

Президент України Петро Порошенко, коментуючи результати цих виборів, висловив сподівання, що політика нового президента Молдови буде проєвропейською.

 Більше політичних новин читайте на Depo.Влада