Єлісєєв: Сам факт "нормандського саміту" – це вже великий успіх

Сам факт проведення зустрічі у "нормандському форматі" 19 жовтня у Берліні – це вже великий успіх
Depo.Влада
19 жовтня 2016 09:53
ФОТО: depo.ua

Про цезаявив заступник глави Адміністрації президента України Костянтин Єлісєєв. передає Depo.ua з посиланням на "5 канал" .

"Важливо сам факт того, що ця зустріч (у нормандському форматі в Берліні 19 жовтня – ред.) відбудеться, оскільки я би хотів нагадати, що ще в серпні цього року президент Росії відмовлявся відбудь-яких контактів, будь-яких форматів для обговорення виконання Мінських домовленостей. Це по-перше. По-друге, я абсолютно згоден з тим, що не повинно бути надочікувань. Для нас ця зустріч розглядається в контексті саміту Європейської Ради, який якраз буде 20 жовтня у Брюсселі, на якому, до речі, буде розглянута стратегія розвитку відносин ЄС з Росією в нових умовах", – зазначив він.

"Тому якраз саміт нормандського формату буде ще однією можливістю, наданій Росії для того, щоб продемонструвати нездатність чи небажання виконувати Мінські домовленості. І результатом демонстрації цього небажання буде подальше рішення Європейського Союзу щодо продовження санкцій або в разі необхідності і їх посилення", - додав він.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада