Єлісєєв про дорожню карту "Мінська": Процес не виглядає обнадійливо

Процес опрацювання "Дорожньої карти", яка передбачає послідовність кроків з імплементації Мінських домовленостей та гарантії їх виконання не виглядає обнадійливо
Depo.Влада
22 листопада 2016 12:36
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю РБК-Україна заявив заступник голови Адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, передає Depo.ua.

"Ми перебуваємо в процесі опрацювання документа під назвою "Дорожня карта", який передбачає послідовність кроків з імплементації Мінських домовленостей та гарантії їх виконання. Буквально нещодавно у нас відбулися консультації на рівні технічних експертів, які відпрацьовували в тристоронньому форматі – Україна, Франція, Німеччина – певні нюанси "дорожньої карти". Під час цих консультацій ми представили наші пропозиції. Наразі опрацьовується єдиний робочий документ для представлення його главам зовнішньополітичних відомств, аби вони спробували знайти компроміси", сказав він.

За його словами, зараз цей процес не виглядає досить обнадійливо, бо "залишається багато питань і пунктів, над якими треба ще працювати". 

Крім того він повідомив, що наприкінці листопада планується зустріч на рівні міністрів закордонних справ країн Нормандської четвірки. Конкретна дата, як і місце проведення заходу ,ще підлягають остаточному узгодженню. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада