Експерт: В АП вирішили змінити главу Херсонської облради Путилова

Першими кадровими змінами в політичному сезоні стане відставка голови Херсонської обласної ради Андрія Путилова
Depo.Влада
5 вересня 2016 16:19
ФОТО: depo.ua

Про це сьогодні заявив політолог Вадим Карасьов, посилаючись на джерела в Адміністрації президента.

Основними причинами відставки Путілова, які назвав експерт, є втрата контролю глави облради над ситуацією в області, нездатність встановити діалог з іншими політичними силами, загроза втрати політичної рівноваги на Херсонщині.

"Відставка Путілова зріла давно. За моєю інформацією, несприйняття його політичними елітами регіону настільки велике, що якщо він не піде сам, то його знімуть більшістю депутатів облради, в тому числі і представниками БПП. Основні причини невдоволення Путіловим: програв та не забезпечив результат БПП в регіоні на довиборах до ВР; налаштував проти БПП критичну масу політсил; поставив під загрозу стабільність прикордонного регіону", – зазначив Карасьов.

На думку експерта, глава облради спробує втриматися на посаді.

"Сьогодні-завтра можна очікувати масовану кампанію в ЗМІ, в якій знайдеться маса винних у ситуації регіоні. Це нормальний інстинкт політичного самозбереження голови облради. Але, з іншого боку, якщо він пішов на такий відчайдушний крок та намагається вийти в скандал, то навряд чи бачить дорогу назад. Тому найближчим часом Херсонська обласна рада отримає нового керівника", – наголосив Карасьов.

Нагадаємо, раніше більшість фракцій Херсонської облради заявили про те, що піднімуть питання відставки його голови на черговій сесії 9 вересня.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада