Як Соболєв ексгібіціонізмом боровся з гомофобією

Чому колишні та нинішні народні депутати України не соромляться виставляти себе на посміховисько
Depo.Влада
12 листопада 2015 11:15
ФОТО: depo.ua
Як Соболєв ексгібіціонізмом боровся з гомофобією
Як Соболєв ексгібіціонізмом боровся з гомофобією

Вчора народний обранець Єгор Соболєв пожалівся, що через дружину, телеведучу Марічку Падалко змушений піти з дому і тепер житиме в готелі, тому що "Самопоміч" не голосувала за так званий антигомофобський закон, повідомляв depo.ua.

"Мамочкааа! Змушений піти з дому через критику і тиск дружини на адресу Самопомочі. Це сміх крізь сльози, але Маруся навіть заборонила мені запрошувати додому членів фракції, які не голосували за антидискримінаційні слова. Цікаво, це дискримінація чи ні?", - написав він.

І додав, що йде домовлятися з однопартійцями, щоб пустили в готель.

Ну що, дякувати Богові, хоч не побила…

Тепер очікуватимемо гучного повернення Соболєва додому, промови про рівні права, а може ще й коментарі від Марічки, добірку коментарів про відношення до її вчинку представників ЛГБТ. Таку "Санта-Барбару" можна ростягнути, вистачить до самого сочельника. Молодець Єгор. І головне – у будь-якому разі він – жертва фракції та своїх принципів, які розійшлися з партійною лінією. 

Дурнувата манера в наших політиків досягати популярності, вивішуючи власну білизну. Трусять нею, як тореадор перед биком червоною ганчіркою. Нехай українці на ту ганчірку дивляться, а про справжні обов’язки народного депутата забудуть. Зокрема, спробувати не сімейні чвари на показ виставляти, а фракцію публічно перевиховати.

Але ні, сімейними розбірками і увагу до себе легше привернути (при чому тепер всі симпатії на боці родини Соболєва-Падалко, одні за Єгора, інші за Марічку), і отримати співчуття.

Це вже традицією стало, коли політик хоче привернути до себе увагу, чи відволікти увагу від своїх помилок, він влаштовує цирк. Тільки припинився ґвалт (чи вірніше регіт) навколо побитої Кужель, як Мірошниченку натовкли, тільки стали забувати про побитого Мірошниченка Соболєв-безхатченко з’явився. "В очередь, сукины дети, в очередь!"

Це все зрозуміло, що народні депутати розважати українців не соромляться. Скоро, мабуть, будуть вже двері дьогтем мазати та гівном кидатися.

Але якщо в нас на Грушевського, 5 тепер цирк, то де важливі рішення прийматимуть?  На площі Перемоги, 2?

Ексгібіціонізм в українській політиці - фото 1

Фото: kudago.com

Більше новин політики читайте на Depo.Влада