Екс-«регіонали» масово кинулися відкликати голоси під диктаторськими законами - ЗМІ

Депутати, що перебували в Партії регіонів, масово відкликають свої голоси під диктаторськими законами 16 січня. Зараз свої голоси вже відкликали 22 депутати
Depo.Влада
9 грудня 2014 16:30
ФОТО: depo.ua
Екс-«регіонали» масово кинулися відкликати голоси під диктаторськими законами - ЗМІ
Екс-«регіонали» масово кинулися відкликати голоси під диктаторськими законами - ЗМІ

Про це «Українській правді» повідомили у Верховній Раді у відповідь на інформаційний запит, передає ДеПо.

Уже після виборів свої голоси відкликали троє екс-депутатів, двоє з них були обрані в новому парламенті. Михайло Поплавський подав заяву про відкликання голосу лише через 10,5 місяця - 1 грудня цього року. Поплавський у цьому скликанні претендує на керуючу посаду в комітеті освіти і науки - секретаря комітету.

Після виборів також голос відкликав Віктор Развадовський - 10 листопада цього року. Він отримав також керівну посаду в комітеті з питань податкової та митної політики - заступника комітету.

Колишній «регіонал» і представник Януковича в минулій Раді Юрій Мірошниченко також відкликав свій голос. Але заяву подав лише 16 вересня цього року.

У жовтні свої голоси відкликали Володимир Литвин, Ігор Єремеєв та Степан Івахів.

З нинішніх депутатів голоси відкликали також Сергій Мартиняк, Валентин Ничипоренко, Владислав Атрошенко, який претендує на керуючу посаду заступника голови комітету з питань транспорту.

У день голосування свій голос відкликав нинішній член БПП Григорій Заболотний. Нині він претендує на керуючу посаду заступника голови комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.

Нинішній депутат Сергій Лабазюк відкликав свій голос у серпні, а тепер претендує на посаду першого заступника голови комітету з питань аграрної політики та земельних відносин.

pravda.com.ua

Разом з тим у ВР наголосили, що Законом «Про Регламент Верховної Ради України» не передбачено зміну результатів голосування народних депутатів України.

«Так, у статті 47 цього закону зазначено, що голосування здійснюється народним депутатом особисто за допомогою електронної системи в залі засідання Верховної Ради України», - додали у ВР.

Як відомо, під час голосування за розподіл комітетів Юрій Луценко оголосив поправку, згідно з якою депутати, які голосували за диктаторські закони 16 січня, не отримують керівні посади в комітетах. Однак спікер ВР Володимир Гройсман цю поправку в закон не включив.