Екс-прем'єр Литви погодився стати радником Порошенка. Брок і Більдт думають

Колишній прем'єр Литви Андрюс Кубілюс прийняв пропозицію президента України Петра Порошенка стати його радником
Depo.Влада
1 квітня 2015 11:19
ФОТО: depo.ua
Екс-прем
Екс-прем'єр Литви погодився стати радником Порошенка. Брок і Більдт думають

Таке рішення Кубілюс  ухвалив після вчорашнього телефонної розмови з колишнім президентом Грузії Михайлом Саакашвілі, який очолює засновану в лютому цього року Міжнародну консультативну раду з реформ, повідомляє Delfi.

"Він мені подзвонив, сказав мені, хто може увійти до складу цієї ради з інших відомих європейських політиків, і я погодився", - сказав литовський екс-прем'єр.

За його словами, Саакашвілі назвав і кілька інших потенційних радників, з якими ведуться переговори. Це колишній прем'єр і глава МЗС Швеції Карл Більдт, голова Комітету Європейського парламенту з закордонних справ Ельмар Брок, євродепутат Яцек Саріуш-Вольський, екс-прем'єр Словаччини Мікулаш Дзурінда, а також відомий шведський економіст Андерс Аслунд, який був радником з питань економіки у колишнього президента України Леоніда Кучми і прем'єра Латвії Валдіса Домбровскіса.

Кубілюс сказав, що ця консультативна рада, швидше за все, буде працювати неформально, однак повинна час від часу проводити засідання в Україні.

За його словами, головні реформи в Україні потрібно провести у галузях економіки, управління, боротьби з корупцією та правоохоронних органів.

Кубілюс поки не знає, коли команда радника розпочне роботу.

Як повідомляв depo.ua, 17 березня Порошенко призначив своїм радником відомого українського економіста Олександра Пасхавера.