ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Екс-представник Януковича примкнув до платформи Рабіновича-Бойка

До "Опозиційної платформи - За життя" приєдналася Партія розвитку України

Depo.Влада
19 листопада 2018 12:47
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив лідер партії нардеп Юрій Мірошниченко журналістам, інформує Depo.ua.

"Наша партія, Партія розвитку, на своїй раді ухвалила рішення про те, що ми приєднуємося до "Опозиційної платформи - За життя". Ми як один з суб'єктів опозиційного формування… пропонуємо об'єднатися усьому українському суспільстві для того, щоб обрати нову владу", - заявив він.

Нагадаємо, Партію розвитку України аналітики Міжнародного центру перспективних досліджень (МЦПД) "Inside Ukraine" називають результатом ребрендингу однієї з груп у Партії регіонів і бажанням Сергія Льовочкіна розпочати відкриту самостійну гру на українській політичній шахівниці.

Ця політична сила може претендувати на частину електорату Партії регіонів.

9 листопада опозиційні політичні сили з регіонівським минулим публічно підписали угоду про об'єднання та створення "Опозиційної платформи - "За життя".

Одразу ж опозиційні сили підтвердили намір висунути єдиного кадидата на президентські вибори 2019 року.

Того ж дня політрада партії "За життя" рекомендувала висунути Вадима Рабіновича єдиним кандидатом на вибори президента України від опозиції.

15 листопада стало відомо, що лідер партії "За життя", народний депутат Вадим Рабінович не буде балотуватися на посаду президента України на виборах 2019 року.

Наступного дня повідомили, що Юрій Бойко буде єдиним кандидатом від "Опозиційна платформа - За Життя" на виборах президента України.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада