Екс-нардеп Бондаренко прийшла в Раду захистити роспропагандистів

В кулуарах Верховної Ради України сьогодні була помічена колишній народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко

Про це на пленарному засіданні Ради,  заявив нардеп від "Народного фронту" Юрій Береза, передає Depo.ua.

"Зараз в кулуарах Верховної Ради з'явилася яскравий пропагандист "російського світу" Олена Бондаренко", - сказав Береза і зазначив, що екс-нардеп пройшла до парламенту завдяки "Опозиційного блоку".

"Я не знаю, що нам тепер робити в Раді після цього. Викликати санітарну інспекцію, щоб провели дезінфекцію, або священика, щоб освятив тут все?", - додав представник "Народного фронту".

Також Береза звернувся до голови Служби безпеки України  Василя Грицака з проханням розібратися, що робить Бондаренко в Україні і конкретно в парламенті.

Пізніше у ЗМІ з'явилась інформація, що Бондаренко прийшла у Верховну Раду давати брифінг на захист екс-працівників "17 каналу" Дмитра Васильця та Євгенія Тимоніна.

"Я тут як колишній народний депутат, прийшла дати брифінг проти репресій до журналістів. Дмитро Василець та Володимир Тімонін. Ви знаєте про таких?" – сказала вона журналістам.

"Дуже соромно, що ви їх не знаєте, бо ці люди сидять у в'язниці, їм потрібна підтримка, мені соромно, що українські журналісти не на їх боці. Вони працювали на себе, вели програми на 17 каналі", – обурювалася вона.

На запитання, чого вона мовчить про затриманого в Росії журналіста "Укрінформу" Романа Сущенка, Бондаренко сказала, що це не її компетенція.

Коментуючи свої виступи на російському телебаченні, вона сказала: "А що, це заборонено?"

Довідка: Олена Бондаренко - народний депутат України 5-7 скликань, член Партії регіонів. Як під час перебування у політиці, так і після Бондаренко неодноразово критикували, звинувачуючи в українофобії та антиукраїнської діяльності. Під час Евромайдана нардеп була затятим противником протестів. В даний час політик активно критикує чинну українську владу, звинувачуючи в розв'язуванні війни на Донбасі, часто виступає на російському телебаченні.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада