Екс-начальник Генштабу при Януковичі вимагає в суді від України пенсію

Колишній начальник Генерального штабу Збройних сил України адмірал Юрій Ільїн вимагає від Міноборони виплатити йому матеріальну допомогу
Depo.Влада
24 лютого 2015 15:16
ФОТО: depo.ua
Екс-начальник Генштабу при Януковичі вимагає в суді від України пенсію
Екс-начальник Генштабу при Януковичі вимагає в суді від України пенсію

Про це свідчить постанова Вищого адміністративного суду від 16 лютого, повідомляє depo.ua з посиланням на «Наші гроші».

Так, Ільїн просить суд визнати протиправною бездіяльність Міноборони щодо невиплати належної йому матеріальної допомоги, грошового забезпечення та непризначення пенсії.

Судове засідання у цій справі відбудеться в середу, 25 лютого, о 13:00 в приміщенні Окружного адміністративного суду міста Києва.

Відзначимо, що 16 лютого Вищий адмінсуд розглянув позов адмірала до президента України з вимогою зобов'язати останнього видати указ про звільнення його від військової служби в запас за станом здоров'я.

Як зазначив суд, Ільїн знаходиться на військовій службі. З ним був укладений контракт на період з 18 лютого 2014 року по 21 серпня 2022 року.

Як повідомляв depo.ua, Генеральна прокуратура України відкрила кримінальне провадження щодо колишнього начальника Генерального штабу Збройних сил України адмірала Юрія Ільїна у зв'язку з його дезертирством в кінці травня 2014 року.

Нагадаємо, Ільїн був призначений на посаду начальника Генштабу 19 лютого 2014 року указом тодішнього президента Віктора Януковича. Раніше він був командувачем Військово-морськими силами Збройних сил України. Однак після перемоги Революції гідності, 28 лютого, виконуючий обов'язків президента України Олександр Турчинов звільнив його.