Екс-міністри-"свободівці" відповіли на закиди Авакова

Члени ВО "Свобода" Андрій Мохник та Ігор Швайка, які раніше очолювали Міністерство екології та природних ресурсів і Міністерства аграрної політики й продовольства відповідно, вважають безпідставники звинувачення в корупції
Depo.Влада
26 березня 2015 10:59
ФОТО: depo.ua

Про це depo.ua повідомили у пре-службі "Свободи".

"Свободівці переконані, що такими випадами Арсен Аваков намагається відвернути увагу суспільства від шокуючих фактів багатомільярдної корупції в Кабміні Яценюка", - заявили у прес-службі.

У зв`язку з цим Швайка заявив, що він і Мохник, готовий відповідати на усі запитання правоохоронних органів, а також скласти тест на "детекторі брехні" разом з Яценюком, Аваковим та іншими чиновниками. 

"Огульні звинувачення у якійсь корупції на адресу свободівських міністрів виглядають уже навіть не смішно. Вони трохи набридли. Якщо ведеться слідство щодо діяльності моєї чи Мохника, то готові прийняти виклик і відповідати навіть фейсбучним міністрам", - заявили у "Свободі".

"Кримінальних справ проти міністрів-свободівців немає, проте замовної "чорнухи" в кишенькових ЗМІ - хоч греблю гати!", - додали у партії.

Нагадаємо, вчора глава МВС Арсен Аваков заявив, що міліція розслідує зловживання в Міністерствах аграрної політики і Міністерстві екології і природних ресурсів, які у 2014 році очолювали члени партії "Свобода".