Екс-міністр екології пояснив, чого звільняють його наступника Курикіна

Екс-міністр екології Ігор Шевченко заявив, що звільнення міністра екології Сергія Курикіна - це політична помста прем'єра Арсенія Яценюка
Depo.Влада
27 січня 2016 14:46
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив у коментарі "112 Україна", передає depo.ua.

"Я слухав виступ Яценюка - це популізм і демагогія, це та сама історія, коли звинуватили мене в якихось корупційних діях, але нічого не знайшли. Вони почали якісь справи проти мене, викликали на бесіди, я пояснив все, надав документи, які доцільні і з тих пір уже пів року ніяких корупційних діянь у мене не знайшли",- сказав Шевченко.

За його словами,  зараз там сама історія з Курикіним.

"Я вважаю, що він порядна людина я його брав на роботу, я його перевіряв і в мене жодного питання до цієї людини не було і зараз отакі агульні звинування Яценюка проти Курикіна- це демагогія він просто зараз намагається створити якусь проблему, яку він вирішує для того, щоб відвернути  увагу від реальних корупційних справ, які відбуваються у кабіміні",- додав екс-міністр екології.

Також він додав, що це та сама технологія за якого його звільнили.

"Яценюк підло читинить. Курикін не має віднношення до цих корупційних схем, цей тендер був не міністерський, а державного підприємства і сам Яценюк вносив подання бо Курикін не мав таких прав, саме прем'єр вносив, а кабмін проголосував. Зараз прем'єр намається перекласти відповідальність за свої дії на Курикіна. У мене таке враження, що Курикін щось не захотів зробити, що вимагав Яценюк чи ще хтось з "Народного Фронту", а Курикін відмовив і це - політична помста",- підсумував екс-міністр. 

Нагадаємо, що на засіданні уряду викрили схему корупційних дій з грошима за "кіотським протоколом" під керівництвом Мінекології. Вирішено звільнити з посади виконувача обов’язків голови відомства Сергія Курикіна

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада