Екс-мер Одеси підтвердив, що Труханов регулярно зустрічається з Ардзінбою

Екс-мер Одеси Едуард Гурвіц заявив, що діяльність чинного мера Одеси Геннадія Труханова повністю контролюється першим заступником помічника президента Росії Іналом Ардзінбою
Depo.Влада
28 вересня 2016 10:13
ФОТО: depo.ua

Гурвіц також підтвердив факт регулярних зустрічей між Трухановим і Ардзінбою, передає depo.ua з посиланням на "Антикор".

"Інал Ардзінба - це начальник Труханова. Я знаю добре, хто такий Інал Ардзінба. Він може викликати Труханова до себе (в Москву), це ж його начальник", - зазначив Гурвіц у розмові з журналістами.

"Розумієте, російський громадянин Труханов з двома російськими паспортами і одним грецьким паспортом є людиною, яка 9 травня 2014 року заявляла, що Крим правильно забрали, яка також ходила з георгіївською стрічкою, яка має прописку в Сергієвому Посаді. Панамське розслідування виявило, що саме на цю адресу зареєстровані десятки офшорних компаній Труханова. Безсумнівно, він підпорядковується представнику Путіна. Адже це начальство", - заявив екс-мер.

Гурвіц закликав українську владу вжити заходів для боротьби з політикою чинного мера Одеси.

"Потрібно українській владі перестати ганьбити себе, тримаючи в Одесі пособника бандитів, який охороняв Мініна, який має паспорт держави-агресора. Бюджетні гроші переганяються на його офшорні підприємства. Місто повністю розкрадається. Більшої ганьби вже уявити не можна", - сказав він.

Раніше джерело в СБУ заявило про можливу зустріч між першим заступником радника Путіна Іналом Ардзінбою і мером Одеси Геннадієм Трухановим, яка повинна відбутися найближчим часом. За інформацією СБУ, розмова буде присвячена достроковим виборам до Верховної Ради України.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада