Екс-керівникам "Укргазбанку" повідомили про підозру у розкраданні

Генеральною прокуратурою України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом привласнення коштів АБ "Укргазбанк" у розмірі 39 млн грн

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу ГПУ.

Під час досудового слідства встановлено, що протягом 2008 - 2009 років колишній член спостережної ради АБ "Укргазбанк", за попередньою змовою з діючим на той час заступником голови правління АБ "Укргазбанк", організував схему щодо виведення державних коштів на рахунок заздалегідь створеного ним підконтрольного підприємства, шляхом укладення між Банком та підприємством договору оренди нежитлових приміщень та підписання акту прийому-передачі до вказаного договору оренди нежитлових приміщень, загальною площею майже 5 035 м кв, якими банк фактично не користувався та необхідність використання яких документально не підтверджено.

"Внаслідок перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок підприємства за надані послуги з оренди нежитлових приміщень та за відшкодування ремонтно-будівельних робіт нежитлових приміщень, АБ "Укргазбанк" завдано матеріальну шкоду на загальну суму 39 млн грн", - йдеться у повідомленні.

Слідчими ГПУ за погодженням з прокурором 11.02.2019 повідомлено про підозру колишньому члену спостережної ради АБ "Укргазбанк", заступнику голови правління АБ "Укргазбанк" та керівнику відповідного підприємства у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3, 5 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, міжнародна фінансова корпорація (IFC) розпочала підготовку до входження в капітал державного "Укргазбанку".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #ГПУ