Екс-керівник ДПС Головач пропустив через свої рахунки 1,6 млрд грн, - Матіос

Через рахунки колишнього першого заступника Державної податкової служби Андрія Головача та членів його родини за 2,5 роки пройшли 1 млрд 600 млн грн, що приблизно дорівнює 61 млн доларів
Depo.Влада
14 вересня 2016 17:23
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу заявив головний військовий прокурор Анатолій Матіос, передає depo.ua.

"Встановлено і підтверджено  документально, що з листопада 2013 року до 12.06.2016 на рахунках Головача та членів його родини проведено фіноперацій на суму 1 млрд 600 млн., це, враховуючи курс, 61 млн дол." – зазначив Матіос.

"А на рахунках під час Революції гідності і по цей день -  1,6 млрд грн. це бюджет деяких міст, районних так точно", - констатував Матіос.

Нагадаємо, що у серпні Військова прокуратура спільно зі Службою безпеки України затримала колишнього першого заступника голови Державної податкової служби Андрія Головача за підозрою в незаконному відшкодуванні податку на додану вартість на 3,166 млрд грн. Сьогодні ж у магазині його сина в Києві відбулися обшуки.

Згодом Голосіївський райсуд Києва арештував його за і призначив заставу 200 млн грн. А Головна військова прокуратура описала та арештувала майно Головача: це, зокрема, котеджне містечко, яке належить на правах власності родичам підозрюваного, декілька ресторанів та магазинів елітного одягу по вулиці Хрещатик, які також оформлені на родину екс-високопосадовця.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада