Екс-дружина "свободівця" Мірошниченка та її коханець розповіли про бійку

Колишня дружина екс-нардепа від "Свободи" Ігоря Мірошниченка запевняє, що екс-чоловік вдарив її в живіт, а коханець її захистив
Depo.Влада
8 листопада 2015 21:52
ФОТО: depo.ua

Про це вона розповіла в інтерв'ю 112 каналупередає depo.ua.

За словами Галини, 7 листопада, близько 21.30, Мірошниченко привів додому доньку, з якою гуляв удень. Потім він зняв верхній одяг і увійшов в квартиру, хоча раніше такого не робив — зазвичай приводив дитину і йшов геть. Після цього "свободівець" почав ломитися в спальню, де в той момент її цивільний чоловік збирав меблі.

"Щоб уникнути конфлікту, тому що в спальні був мій цивільний чоловік, я закрила рукою прохід у двері. Ігор відштовхнув мене від дверей, штовхнув у живіт. А Іван, відкривши двері, все бачив, і як нормальний чоловік, кинувся мене захистити", - розповіла Галина Мірошниченко.

Цивільний чоловік Галини Іван Абрамов сказав, що почав бити Мірошниченка після того, як побачив, що "свободівець" вдарив вагітну жінку в живіт. "Я чую скандал і крики. Думав, зараз вони розберуться і він піде. Потім я чую звуки бійки і бачу, як він б'є вагітну жінку в живіт. Природно, я дав йому в голову кілька разів, ударив у ніс, взяв за комір і стусанами виштовхав його з квартири. Не можна бити вагітну жінку", - розповів Іван.

Абрамов каже, що бійка тривала кілька хвилин, а не 10-15 хвилин, як про це казав Мірошниченко. "Коли Іван виштовхав Ігоря з квартири, був крик Ігоря в коридорі, що його вбивають, викличте поліцію. Потім я закрила двері, а Іван пішов. У мене досі руки трусяться, а я перебуваю на 3-му місяці вагітності. Я вчора не спала всю ніч і вже другий день не можу заспокоїтися. Ледве заспокоїла дочку, яка бачила бійку", - каже Галина Мірошниченко.

За словами жінки, її колишній чоловік не має права "вриватися в квартиру і робити те, що він хоче", оскільки в договорі про розлучення йдеться, що в цій квартирі живе Галина Мірошниченко і її дочка, а ек-нардеп живе окремо. Також вона заявила, що Ігор не платить ні копійки аліментів, хоча за договором повинен був платити 15 тисяч гривень на місяць.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада