Екс-"айдарівець" Мельничук назвав партії, які підкупляють виборців в Києві

Кампанію Борислава Берези фінансує екс-глава адміністрації президента Януковича Сергій Льовочкін, а партії "УКРОП" та "Рух за реформи" планують скуповувати голоси в столиці
Depo.Влада
20 жовтня 2015 15:18
ФОТО: depo.ua

Про це заявив народний депутат України, екс-командир батальйону "Айдар" Сергій Мельничук в інтерв’ю виданню "Коментарі"

"Сьогодні на виборах є декілька партій, які будуть скуповувати голоси та фальсифікувати результати виборів. Це "Укроп", який нещодавно за гроші олігархів засіював гречкою Чернігів, та "Рух за Реформи", який фінансується з Росії та витрачає десятки мільйонів доларів на кампанію та готовий витратити стільки ж аби купити перемогу", - заявив Сергій Мельничук.

Також, за словами екс-командира батальйону "Айдар", кандидат в мери Києва – Борислав Береза має подвійне громадянство та зазначив, що його кампанію начебто фінансує екс-глава адміністрації президента Януковича Сергій Льовочкін.

"Крім того, у мене є документи, які підтверджують, що у Берези є друге прізвище – Бляхер та другий паспорт – ізраїльський. Сам Береза ще на початку кампанії припускається свідомих зловживань – із виборчою документацією, тепер має кримінальну справу. Ні для кого не секрет, що його мерську кампанію фінансує Льовочкін", - зазначив Сергій Мельничук.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада.