Єфремову відмовили у заміні судді

Печерський районний суд Києва залишив без розгляду клопотання захисту колишнього голови фракції Партії регіонів Олександра Єфремова про відвід слідчого судді Володимира Карабаня

Сьогодні про таке рішення оголосив сам Карабань, передає Depo.ua.

Він побачив зловживання з боку захисту.

"Оскільки 19 листопада заяву про відвід було відхилено, 21 листопада відповідне клопотання теж було відхилено, це вже третє аналогічне клопотання, тому суд залишає його без розгляду", – сказав Карабань.

Водночас адвокати Єфремова обгрунтовавували свою вимогу тим, що Карабань раніше вже виносив ухвалу щодо тримання під вартою Єфремова і може бути упередженим.

Підтримати Єфремова у суді прийшов депутат з фракції "Опозиційний блок" Юрій Мірошниченко.

Нагадаємо, що вчора засідання суду над Єфремовим перенесли через відвід судді

Довідка. ГПУ підозрює Єфремова у заволодінні "Луганськвугіллям " шляхом зловживання службовим становищем,  в умисних діях з метою зміни території України, що призвело до загибелі людей та організаційному сприянню створенню терористичної організації "ЛНР".

За даними ГПУ, Кримінальний кодекс не передбачає можливості виходу Єфремова під заставу. 

1 серпня йому повідомили про підозру у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Згодом суд обрав Єфремову запобіжний захід - тримання під вартою до 28 вересня, а потім його арешт був продовжений до 24 листопада.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада