Єфремову наділи електронний браслет

На колишнього главу парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова наділи електронний браслет, який контролює його пересування
Єфремову наділи електронний браслет
Єфремову наділи електронний браслет

Про це заявив сам Єфремов після засідання суду в Києві, повідомляє depo.ua з посиланням на «Сегодня».

«При спрацьовуванні маячка на браслеті, за його місцезнаходженням відразу приїжджають співробітники міліції, щоб перевірити, де я знаходжусь... Пристрій спрацьовує кожен день і його весь час контролюють», - сказав він.

Крім того, Єфремов зазначив, що останнім часом його машину супроводжує група осіб від СБУ, які також чергують біля будинку.

«Я під надійною охороною», - сказав він.

Як повідомляв depo.ua, Печерський районний суд Києва продовжить розгляд клопотання слідчого прокуратури України про обрання запобіжного заходу екс-голові парламентської фракції Партії регіонів Олександру Єфремову завтра, 24 лютого.

Також сьогодні Єфремов заявив, що має намір подати апеляцію на рішення про свій арешт.

Нагадаємо, 14 лютого правоохоронці затримали Єфремова в Києві. Екс-«регіоналу» оголошено підозру у службових зловживаннях та службовому підробленні. Сам Єфремов вважає кримінальне провадження, яке відкрили проти нього, надуманим.

16 лютого Печерський райсуд Києва обрав Єфремову запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на два місяці, проте передбачив можливість виходу його на свободу в обмін на заставу в 3,7 млн грн. Гроші за Єфремова були внесені 17 лютого.

Однак у Генпрокуратурі його звинуватили ще й у фінансуванні сепаратистів в Луганській області.

18 лютого Печерський районний суд Києва приступив до розгляду клопотання ГПУ про обрання запобіжного заходу Єфремову, однак переніс засідання, яке продовжилося 23 лютого.