Єфремов висловився щодо причин свого затримання

Колишній лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає своє затримання «політичним переслідуванням з надуманих причин»
Depo.Влада
16 лютого 2015 09:47
ФОТО: depo.ua
Єфремов висловився щодо причин свого затримання
Єфремов висловився щодо причин свого затримання

Відповідну заяву Єфремова розміщено на сайті Партії регіонів, передає depo.ua.

«Вважаю свій арешт політичним переслідуванням нової влади з надуманих причин. Вони знають, хто насправді винен у смертях на Майдані, але не можуть їх дістати. Тому садять тих, хто попався під руку», - вважає Єфремов.

Він заявляє, що не переховувався від слідства, останнім часом жив у Києві, регулярно ходив на допити, відповідав на всі їхні запитання.

«Я нікуди не збираюся емігрувати або просити політичного притулку... Упевнений, що мені вдасться довести свою правоту в українських судах. Якщо ні - ми дійдемо до Європейського суду з прав людини. Останнє, чого я хочу зараз - судитися проти України. Але по-іншому ця влада не зрозуміє, що не можна переслідувати своїх політичних опонентів», - заявив Єфремов.

Як повідомляв depo.ua, Єфремов був затриманий 14 лютого в Києві. Єфремов підозрюється у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 і ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України - «зловживання службовим становищем при обтяжуючих обставинах» і «службова фальсифікація».

Раніше Генпрокуратура ініціювала досудове розслідування причетності Єфремова до фінансування російських терористів на Донбасі.