Єфремов висловився щодо причин свого затримання

Колишній лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов вважає своє затримання «політичним переслідуванням з надуманих причин»
Єфремов висловився щодо причин свого затримання
Єфремов висловився щодо причин свого затримання

Відповідну заяву Єфремова розміщено на сайті Партії регіонів, передає depo.ua.

«Вважаю свій арешт політичним переслідуванням нової влади з надуманих причин. Вони знають, хто насправді винен у смертях на Майдані, але не можуть їх дістати. Тому садять тих, хто попався під руку», - вважає Єфремов.

Він заявляє, що не переховувався від слідства, останнім часом жив у Києві, регулярно ходив на допити, відповідав на всі їхні запитання.

«Я нікуди не збираюся емігрувати або просити політичного притулку... Упевнений, що мені вдасться довести свою правоту в українських судах. Якщо ні - ми дійдемо до Європейського суду з прав людини. Останнє, чого я хочу зараз - судитися проти України. Але по-іншому ця влада не зрозуміє, що не можна переслідувати своїх політичних опонентів», - заявив Єфремов.

Як повідомляв depo.ua, Єфремов був затриманий 14 лютого в Києві. Єфремов підозрюється у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 і ч. 2 ст. 366 Кримінального кодексу України - «зловживання службовим становищем при обтяжуючих обставинах» і «службова фальсифікація».

Раніше Генпрокуратура ініціювала досудове розслідування причетності Єфремова до фінансування російських терористів на Донбасі.