Єфремов приватизував друкарню, де друкували фальшиві бюлетені, - Ландик

Екс-голова Партії регіонів Олександр Єфремов свого часу приватизував у Луганській області друкарню для фальсифікації виборів
Depo.Влада
2 червня 2016 00:14
ФОТО: depo.ua

 Про це в ефірі "112 Україна" заявив колишній народний депутат від Партії регіонів і луганський бізнесмен Володимир Ландик, передає depo.ua.

"Один з його товаришів дав йому приватизувати комунальне підприємство, обласну друкарню, на цій друкарні робили будь-який бюлетень, який надсилала нам ЦВК і будь-який протокол з ЦВК. Вони ставили там підписи, робили свої печатки, і досипали потрібну кількість бюлетенів", - заявив Ландик, зазначивши, що у нього є маса людей, готових це підтвердити.

Він також розповів, що ГПУ вже двічі запрошувала його по цій справі.

"Мені сказали йти на Борисоглібську, я їм сказав, що там вже був і там ті ж люди залишилися. Але генпрокурор змінився. Я знаю Юрія Віталійовича з ВР, я знаю, що він людина різка і може вирішувати справи швидко, якщо захоче. Тому я думав прийти і сказати свою думку, тому що я пропонував раніше, але воно або незатребуване було, або не дозріло, або, як сказали, немає політичної волі", - сказав екс-нардеп.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада