Єдиного підозрюваного у видачі зброї тітушкам збираються випустити

У ніч на 27 березня з-під варти можуть звільнити Р.Заворотного, який є єдиним затриманим підозрюваним у справі незаконної передачі зброї МВС та "тітушкам" для силового розгону Майдану.
Depo.Влада
26 березня 2016 08:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на організацію "Євромайдан SОS".

Апеляційний суд Києва, за даними активістів, навмисно затягував справу і майже три місяці визначав її підсудність.

"І нарешті, коли справу таки передали на розгляд Святошинському суду лишився один день до закінчення тримання під вартою тітушки Р.Заворотного", повідомляє організація.

У суботу 26 березня єдиний день, коли суддя Святошинського суду В.Жмуть може розглянути цю справу та продовжити тримання під вартою Р.Заворотного. "В іншому випадку той має усі шанси повторити “неочікуване” зникнення керівника “чорної роти беркуту” Д.Садовника, харківського організатора тітушок Т.Рагімова і т.п.", констатують активісти.

Але суддя В. Жмуть відмовилася розглядати цю справу в суботу. Хоча сам факт того, що до закінчення строку тримання під вартою лишився один день мав би бути прямою підставою для швидкого призначення судового засідання та забезпечення явки усіх учасників процесу.

"Завтра ми дізнаємося, чи дасть призначена по цій справі суддя В.Жмуть та голова Святошинського суду А.Домарацька можливість втекти єдиному затриманому в одній із ключових справ Майдану", - констатують активісти.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада