Нові обличчя Верховної Ради: Павло Дзюблик

За підсумками парламентських виборів близько половини народних обранців вперше отримають мандати нардепів. ДеПо знайомить з кожним із них
Depo.Влада
8 листопада 2014 11:10
ФОТО: depo.ua
Нові обличчя Верховної Ради: Павло Дзюблик
Нові обличчя Верховної Ради: Павло Дзюблик

Дзюблик Павло Володимирович (округ №66, Малин, Житомирська область) від партії «Народний фронт», безпартійний

Офіційна біографія:

Народився 18 вересня 1979 в Черняхові Житомирської області. Навчався в Житомирському державному університеті імені Івана Франка (вчитель математики, фізики). Пізніше працював менеджером зі зв'язків з громадськістю видавництва «Бліц-інформ» у Києві. Також працював вчителем фізики та інформатики Черняхівської загальноосвітньої школи. Працював у ЗМІ відповідальним секретарем, а пізніше - редактором районної газети «Нове життя».

На місцевих виборах 2010 року став депутатом Житомирської обласної ради від ВО «Батьківщина».

У квітні 2014 року Дзюблик був призначений в.о. Президента Олександром Турчиновим на посаду глави Черняхівської районної державної адміністрації.

На парламентських виборах 2014 року балотувався від «Народного фронту» по округу №66, де переміг, набравши 19,12% голосів. Друге місце отримав нардеп-«регіонал», переможець парламентських виборів-2012 на цьому окрузі Віталій Журавський, який отримав підтримку в 13,95% голосів. Третє місце посів син «вічного» нардепа, екс-глави Верховної Ради Володимира Литвина - Іван (11,90% голосів).

ЗА КАДРОМ

Під час виборчої кампанії в ЗМІ з'явилася інформація про те, що в Житомирській області агітатори кандидата від «Народного фронту» Павла Дзюблика роздавали листівки з карикатурою на конкуруючого кандидата. Крім цього, перебуваючи на посаді голови Черняхівської РДА, він як кандидат організовував всілякі заходи, а людей на ці заходи привозили на шкільних автобусах.

Згідно з опублікованою декларацією за 2013 рік, доходи Дзюблика склали 76 тисяч 800 гривень, а його сім'ї - 3 тисячі гривень. У його власності - земельна ділянка в Черняхові площею 1050 квадратних метрів та житловий будинок площею 45 квадратних метрів. Також йому належить Daewoo Sens 2005 року випуску.