Джемілєв розповів про конфлікт на Херсонщині

Лідер кримських татар, Мустафа Джемілєв заявив, що виступає проти сутичок кримськотатарських активістів з поліцією на території Херсонщини та зазначив, що правоохоронці "мають подумати про адекватність своїх дій"
Depo.Влада
21 листопада 2015 20:32
ФОТО: depo.ua

Про це Джемілєв заявив в ефірі  телеканалу "112 Україна", передає depo.ua.

Говорячи про конфлікт на Херсонщині, він зазначив: "Я противник того, щоб між учасниками "блокади Криму" та правоохоронцями відбулися сутички".
"Але і правоохоронці мають подумати про адекватність своїх дій щодо дійсно патріотично налаштованих своїх співгромадян", - зазначив він.

Джемілєв нагадав, що питання про необхідність блокади Криму, у т.ч. - енергетичної (скасування договору про постачання електроенергії), питання скасування закону про вільну економічну зону у Криму - озвучувалося багато разів, у т.ч. - в ефірі.

"Кілька днів тому ми проводили конферецію,показували документи, наводили докази того, який ущербний для України договір було підписано (на постачання електрики), і чому він не має бути пролонгований, як про це говорить глава Міненерго (Демчишин)", - зазначив він.

"Практично ж нічого не робиться у нас в країні для того, щоб захистити нашу територіальну цілісність в сенсі повернення Криму. Хто в основному про це говорить усюди і щось робить - це кримські татари. Коли вони виступили з ініціативою блокувати Крим, цю ідею підтримала фактично вся країна... Але за соціологією у нас приблизно 16% проросійсько-налаштованих громадян. Але понад 45% - "за", - зазначив він.

"У цій ситуації замість того, щоб керівництво (країни) дослухалося до ініціативи (кримських татар), ми отримуємо якусь зовсім іншу реакцію", - додав Джемілєв.
"Україна опинилася у пастці - ми заключили договір, нехороший, ущербний договір.

Але ми його продовжуємо дотримуватися. Треба ж мати якусь мужність, провести розслідування - коли і як цю угоду було укладено, і покласти цьому край. Але цього не робиться", - зазначив Джемілєв.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада