Джемілєв: Режим Путіна не протягне й трьох років

Режиму Путіна залишилося існувати недовго, менше трьох років, на що вказує, насамперед, ситуація в економіці Росії
Depo.Влада
22 серпня 2015 09:45
ФОТО: depo.ua

Про це заявив в інтерв'ю "Радіо Свобода" лідер кримськотатарського народу, народний депутат Мустафа Джемілєв, передає depo.ua.

"Вони за рік із гаком окупації в результаті санкцій втратили десь 156 млрд доларів. Це приблизно третина золотовалютного резерву Росії. Якщо таким темпом піде, то залишається ще два роки з кількома місяцями. Але я думаю, темпи будуть наростати, особливо якщо будуть реалізовані плани щодо ембарго на закупівлю нафти і газу, ці терміни значно зменшаться", - сказав нардеп.

Він наголосив, що кримські татари за повернення на батьківщину боролися десятиліттями, тому окупанти на півострові зазнають поразки й цього разу.

"Я ніколи не думав, що радітиму, коли в якійсь країні погано. Але зараз я змушений радіти, тому що ця країна окупувала мою країну. Зараз ситуація така, що, я думаю, не так довго залишилося цьому режиму, бо санкції все ж таки дають про себе знати", - зазначив Джемілєв.

За його словами, до 35 тисяч кримчан залишили півострів після вчиненої Росією анексії. Половина з них - кримські татари. Водночас, констатував нардеп, під час захоплення Криму (під час так званої "кримської весни") Україна не мала військової потуги дати відсіч, тому не можна сказати, що Україна кинула всіх цих людей.

Більше політичних новин читайте у розділі Влада.depo.ua.

Мітки: Росія