Джемілєв: Лише 20% кримчан і досі хочуть жити під Путіним

Тільки 20% жителів Криму знову проголосували б за приєднання до Російської Федерації, якби референдум відбувся зараз
Depo.Влада
19 березня 2015 22:21
ФОТО: depo.ua
Джемілєв: Лише 20% кримчан і досі хочуть жити під Путіним
Джемілєв: Лише 20% кримчан і досі хочуть жити під Путіним

Про це заявив лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв на прес-конференції у Радбезі ООН, передає "Укрінформ".

"Серед російськомовного населення тепер немає того ентузіазму, таких проросійських настроїв. Згідно з соціологічним дослідженням, лише 20% жителів Криму знову проголосували б за приєднання до Російської Федерації", - зазначив Джемілєв.

Водночас, за його словами, проведення референдуму в нинішній ситуації у Криму неможливе. "Але річ у тому, що ніхто жодних референдумів не проводитиме. І навіть вести розмови про те, щоб провести референдум - це порушення такої статті Кримінального кодексу РФ, як посягання на територіальну цілісність Росії", - підкреслив лідер кримських татар.

Джемілєв упевнений, що напруженість в окупованому Криму й далі зростатиме, але запевнив у готовності кримськотатарського народу терпіти негаразди в очікуванні звільнення від окупації.

"Кримські татари готові терпіти будь-які негаразди, щоб швидше було звільнення від окупації. Ви ніде у світі не побачите стільки людей, які так цікавилися б цінами на нафту, газ, курсами валют. Вони цікавляться з тим, наскільки ці санкції принесуть збитки Росії, приведуть до такого стану, що Росія буде змушена звільнити окуповані території", - підкреслив Джемілєв.

 

Мітки: Крим