Джамала донесла світу трагедію Криму і біль всієї України, - Саакашвілі

Співачка Джамала на Євробаченні-2016 донесла світу трагедію Криму і біль всієї України
Depo.Влада
15 травня 2016 15:41
ФОТО: depo.ua

Про це у "Фейсбуці" написав голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі, передає depo.ua.

"Перемога Джамали ще раз нагадала, що Україна - велика країна, а всі її нинішні проблеми штучно створені групою політиканів, які недостойні називатися політичним класом самого великої європейської держави. Джамала ще раз нагадала всім, що в епоху регіональної та етнічної нетерпимості та кризи з мігрантами, з усіх європейських країн Україна найбільш відкрита для інтеграції абсолютно різних релігійних та етнічних груп", - зазначив вона.

"Подумати тільки, кримська татарка і одночасно патріот України донесла до світу трагедію Криму, свого народу і водночас біль всієї України, причому в цьому немає ніякого протиріччя, але й усе органічно переплетене. Це було б неможливо не тільки в Росії, але і в будь-якій іншій європейській країні. Тому перемозі України немає альтернативи", - додав Саакашвілі.

Він підкреслив, що Україна поверне Крим, поверне всі свої окуповані території і стане найуспішнішою країною в Європі, якій будуть заздрити і на яку будуть рівнятися.

Нагадаємо, українська співачка Джамала посіла перше місце у фіналі "Євробачення-2016". На другому місці - представниця Австралії Демі Їм, а на третьому - російський співак Сергій Лазарєв.

Україна отримала 534 бали - 211 від суддів і 323 від глядачів. Джамала виступила на Євробаченні-2016 з піснею "1944" про долю кримських татар.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада