Дві країни ЄС вимагають зняття санкцій з Росії, - посол

Серед країн Європейського Союзу за скасування санкцій щодо Російської Федерації виступають Угорщина і Словаччина
Depo.Влада
30 серпня 2016 13:36
ФОТО: depo.ua

Про це заявив посол України в Фінляндії Андрій Олефіров, повідомляє depo.ua з посиланням на "Апостроф".

"Угорщина і Словаччина - серед тих, хто кажуть, що треба поступово скасовувати санкції, незважаючи на те, що нічого не виконано. А фіни ніколи такого не кажуть. У Словаччині та Угорщині немає спільного кордону з Росією, а ось у Фінляндії - найдовша кордон , там стоїть прикордонник російський. Одним словом, ситуація, як у нас ", - зазначив він.

Дипломат підкреслив, що зараз Україна зіткнулася з ситуацією, яка була у Фінляндії в кінці 30-х років минулого століття.

"Крім того, звичайно, вони проводять паралелі і дуже чіткі: в 1939 році Радянський Союз так само, як з Кримом, створив ФДР - Фінляндської Демократичної Республіки - з папугами, перепрошую, на зразок (ватажка" ЛНР "Ігоря. - Ред.) Плотницького . Мета була - не налякати Фінляндію (загинули 200 тис. чоловік) - вони хотіли просто поставити маріонетковий уряд в Гельсінкі замість того, яке існувало. Фіни втратили територію, мали купу біженців, але вони перемогли, вони зберегли незалежність. Якби ви бачили листівки , як нападав Радянський Союз на Фінляндію, ви б зрозуміли, що це один в один з тим, що зробив Путін з нами ", - пояснив Оліферов, при додавши, що фіни загалом повністю підтримують Україну.

"Де б я не виступав, де б не був, потім підходять люди, молоді люди і кажуть:" Пане посол, щоб ви знали, симпатії повністю на вашому боці по всій країні ". Це приємно", - резюмував він.

Нагадаємо, посол ЄС в Україні Ян Томбінський заявив, що продовження санкцій ЄС проти Росії не залежить від того, чи буде Росія дотримуватися своїх зобов'язань в рамках Мінських угод.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада