Два комітети Ради просять Шокіна організувати захист Гордієнка

Комітет Верховної Ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією та комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності звернулися в ГПУ з проханням організувати захист екс-голови Державної фінансової інспекції України Миколи Гордієнка
Depo.Влада
8 квітня 2015 18:32
ФОТО: depo.ua

Відповідне рішення було прийнято сьогодні на спільному засіданні двох комітетів, передає depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Обидва комітети звернулися до Генеральної прокуратури з проханням організувати захист Гордієнка як свідка", - заявив голова комітету Верховної Ради України з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією Єгор Соболєв.

Нагадаємо, 4 квітня Кабінет міністрів України ухвалив рішення звільнити Гордієнка з посади голови Державної фінансової інспекції України.

Пізніше прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що екс-главі Держфінінспекції "обіцяли імунітет", якщо він дасть неправдиві свідчення проти уряду.

Народний депутат України, радник глави МВС Антон Геращенко заявив, що екс-голова Держфінінспекції Микола Гордієнка вимагав хабар у розмірі 500 тис. доларів.

Сьогодні в ГПУ повідомили, що допитали Гордієнка. Проти нього порушено 12 кримінальних справ.