Думчев запропонував набирати український Кабмін в Чаді і Замбії

Політик та громадський діяч Сергій Думчев вважає, що постійний пошук членів уряду України за кордоном не відповідає інтересам держави
Depo.Влада
31 березня 2016 13:55
ФОТО: depo.ua

Про це він пише в своєму блозі на сайті "Кореспондент".

За словами Думчева, результати нинішнього уряду не вражають. "За даними ФПУ, українська мінімальна заробітна плата в 7 разів нижче, ніж в Естонії та Словаччині, в 15-40 разів - менше ніж в Австрії, Німеччині, Франції. Якщо до Європи ми і раніше були далекі, то сьогодні наша країна все далі віддаляється від африканських держав третього світу, які, згідно з міжнародними рейтингами, є більш забезпеченими, ніж Україна. Жебраки Бангладешу, Гани та Замбії отримують на 4 долари більше. Тепер, в порівнянні з нами, значно багатшими здаються жителі Лесото, Гамбії і Чаду. Там "мінімалка" досягає 51 долара. У нас же вона коливається в районі 43 доларів", - пише політик.

Думчев зазначає, що анонсування нового уряду - це вибір без вибору. "Тепер, після грузинів і литовців, нам з гордістю анонсують в новому уряді вже словака. Але якщо звернути увагу на європейські ЗМІ, то Словаччина не так вже далеко пішла від України. Її постійно критикують за відсутність реформ і стагнацію економіки. Тому створюється враження, що Словаччина вже точно не може бути для нас орієнтиром. Поки ми будемо вибирати тимчасових правителів, які змагаються в лояльності до влади і ганяються за черговим траншем, не бачити Україні ні розвитку, ні поліпшення життя. Ми незабаром можемо дійти до того, що будемо запрошувати на роботу політиків і економістів з Чаду і Замбії. Адже вже навіть вони живуть краще за нас", - пише Думчев.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада

Мітки: Думчев