"Думаю достатньо серйозно": Клімкін розказав, чи піде у Раду по мажоритарці

Міністр закордонних справ Павло Клімкін не планує балотуватися по мажоритарці на дострокових виборах до Верховної Ради

Про це він заявив в інтерв'ю ТСН.uа, передає Depo.ua.

"Слухайте, це така класна емоційна історія була б для мене – просто провести європейську кампанію на одному з округів. Але багато з моїх друзів переконують, кажуть: "Ну окей, ти виграєш ту мажоритарку, потрапиш до Верховної Ради, але в цій політиці (і я це добре розумію) насправді працюють команди і виграють команди". Що робити одному, коли в цій Раді олігархи і деякі політичні лідери все вже розподілили? Тому є інші шляхи впливу на політику, набагато більш потужні і більш міцніші", – зазначив політик.

Він додав, що не чекає якогось собі теплого місця в Раді.

"Це не моє. Якщо я кудись іду – іду за результатом. От така логіка", – підкреслив Клімкін.

За словами Клімкіна, він хотів би мати команду однодумців у Верховній Раді.

"На сьогодні я такої команди не бачу. Тому я думаю над іншими шляхами, і думаю достатньо серйозно", - пояснив Клімкін.

Відповідаючи на питання про те, чи правда, що йому пропонували місце в партійному списку "Голосу", Клімкін зазначив: "Я вів перемовини з деякими політичним проектами, але не знайшов команду однодумців, які б були здатні робити реальні зміни в Україні. Мені важливо, щоб партійний проект, у якому я буду брати участь, не був віртуальним. Тобто він не був замкнутий, щоб це не була якась лідерська партія, в якій є  партійний список, але нема тисяч людей, які реально мають серце і мають бажання змінити Україну. Ось це важливо".

За його словами, проекти мають іти від людей, а не від лідерів.

"Лідери мають вести людей, але це мають бути реальні люди, а не віртуальна історія", – сказав він.

Нагадаємо, 20 травня новообраний президент Володимир Зеленський склав присягу перед українським народом і розпустив парламент.

21 травня Президент України Володимир Зеленський опублікував указ про дострокове припинення повноважень Верховної Ради України та призначення позачергових виборів.

Народні депутати не проголосували за включення до порядку денного законопроектів президента України Володимира Зеленського, яки могло бути знижено прохідний бар'єр для партій і скасовано мажоритарку.

24 травня в Україні розпочався виборчий процес дострокових виборів до Верховної Ради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна