Дружина Порошенка з дітьми прийшла до поранених військових (ВІДЕО)

Дружина президента України Марина Порошенко разом з дітьми відвідала два військових госпіталів, де проходять лікування та реабілітацію воїни, які постраждали під час антитерористичної операції
Depo.Влада
13 квітня 2015 19:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Дружина глави держави і діти відвідали палати, де лікуються воїни, в Головному військовому клінічному госпіталі та Центральному клінічному госпіталі Державної прикордонної служби України. Марина Порошенко спілкувалася з пораненими, знаходячи теплі слова для кожного, діти Євгенія, Олександра і Михайло дарували великодні кошики.

"Ви - наша гордість, наша еліта, приклад для тих, хто тепер піде захищати Україну. Ви потрібні нам, своїм сім'ям, Батьківщини", - сказала Марина Порошенко.

 

"Вчора ми всі святкували день Воскресіння Господнього, йшли в храм і молилися за мир в країні. Я переконана, що молитви ми повинні підкріплювати і світлими справами, адже поряд з нами люди, які потребують допомоги та підтримки: хто за майбутнє країни пожертвував здоров'ям, ті, хто змушений покинути рідні домівки, сім'ї, які втратили рідних... У такі часи ми повинні триматися разом. Маючи втомлені душі і виснажені серця, тільки в єднанні ми переможемо", - сказала Марина Порошенко.

Серед поранених, яких відвідала президентська родина, був і Денис Голоднюк, з яким Глава держави нещодавно хворів на футбольному матчі. Боєць вже переніс 28 операцій. Як розповів начальник відділення травматології Головного клінічного військового госпіталю полковник медичної служби Сергій Цівіна, хлопцю вдалося зберегти стопу, і він зможе ходити. Денис з гордістю повідомив, що сьогодні самостійно зробив десять кроків без милиць.