Дружина красеня Клуні критикує його манеру одягатися

Джордж Клуні завжди із захопленням говорить про свою дружину Амаль, захоплюється її смаком і відчуттям стилю
Depo.Влада
10 березня 2016 19:51
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Сегодня.

"Все, що вона носить, це тільки її особистий вибір, – зізнається актор. Ніяких стилістів! Вона завжди точно знає, що хоче, що їй підійде, і які речі між собою поєднуються найкращим чином. Тут мені до неї як до Місяця! До речі, я вас, напевно, здивую, але за свої покупки вона платить сама".

А ось повсякденний стиль самого Джорджа Клуні викликає багато питань у його модної дружини. І вона нерідко піддає вибір чоловіка критиці.

"Мій смак Амаль бентежить, – розповідає Клуні. Наприклад, вона може запитати: "Невже і сьогодні ти знову підв'яжешся в майку з написом "Текіла"? А я кажу: "Так. Тому що я її продаю".

Але якщо вона сильно засмучується і просить мене поміняти майку або сорочку, я, природно, погоджуюся. А як може бути інакше? Та й немає в цьому нічого страшного!"

Актор зізнався, що ніколи не відчував себе більш щасливим, ніж зараз. "Не повірите, але з моменту знайомства з Амаль я підсвідомо, напевно, став готуватися до найважливішої глави в моєму житті. І для мене немає думки солодшої, ніж та, що ми будемо разом до кінця своїх днів. Та хіба я смів хоча б мріяти про насичене, прекрасне і успішне життя поруч з такою чудовою жінкою!".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада