Друг затриманого Штиблікова: Він навчався на розвідника, але який з нього диверсант

Ймовірно, затриманий у Криму Дмитро Штибліков навчався на розвідника у Києві, але давно пішов з армії і не міг бути диверсантом
Depo.Влада
10 листопада 2016 16:03
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у Facebook написав його друг зі студентства Олександр Носов, передає Depo.ua.

"Він мій близький друг і товариш. Я б сказав ми були дуже близькими друзями, нас навіть викладачі плутали... Він працює журналістом останні років 10, до цього він навчався зі мною в одному взводі у військовому училищі (Київське вище загальновійськове командне училище), та на факультеті розвідки, але пішов з армії цих років 10  тому… Думаю його звинувачують тільки тому, що він вів завжди аналітику, його завжди приваблював свій регіон Крим і Чорне море", - розповів Носов.

За його словами, Дмитро мешкає в Сімферополі, там вся його сім'я і рідня, а родом він з Євпаторії.

"До училища працював на авіазаводі механіком, у нього була мама, тата не було, подробиць не знаю… Який він диверсант? У 2007, на 15-річчя випуску з училища, ми з ним пили в Києві, я ще служив, а він вже був повністю цивільним роки 2 точно, з бородою і запущеною шевелюрою ... Ну, зовсім не військовий. У 2014-му навесні я з ним розмовляв і пропонував, якщо виїде з Криму, дати йому роботу, він дякував, але відповів - куди я без Криму - тут вся моя рідня, тут родина і дочка", - написав Носов.

Нагадаємо, сьогодні у ФСБ Росії заявили, що 9 листопада затримали в анексованому Севастополі чергових "українських диверсантів", які нібито планували диверсійні акції на стратегічних об'єктах Криму. Зокрема, зазначається, що затримані нібито є членами "диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міністерства оборони України".

Згодом з'ясувалось, що були затримані Олексій Бессарабов, Дмитро Штибліков та Володимир Дудко. А окупанський "суд" арештував їх.

У Міноборони України спростували інформацію про те, що затримані саме українські диверсанти. 

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада