Дрон у Раді засік понад сорок "кнопкодавів", - Луценко

Безпілотник розлякав "кнопкодавів" у Верховній Раді, відтак під час польоту дрона кількість голосів зменшилась на 40
Depo.Влада
14 липня 2016 20:09
ФОТО: depo.ua

Нагадаємо, сьогодні у раді дрон запустив нардеп від "Батьківщини" Ігор Луценко, щоб таким чином виявляти "кнопкодавів". Спікер парламенту Андрій Парубій сприйняв це як зрив засідання Ради. Він заявив, що дрон у Раді був покликаний боротися з кнопкодавством.

"Вже другий поспіль рік ми боремося з кнопкодавством. Діємо бюрократичними методами - подаємо заяви, звертаємося до регламентного комітету тощо. Вже другий поспіль рік керівництво парламенту НЕ бореться з неперсональним голосуванням. Їх це влаштовує. Але це не влаштовує нас, і ніколи не влаштує. Будемо далі діяти ненасильницькими і законними методами", - написав депутат.

Луценко переконує, що "дрони в Україні законні, відеозйомка у парламенті законна". За його словами, під час польоту безпілотника кількість голосів зменшилась на 40.

"Як ви думаєте, чому під час польоту дрону кількість голосів "за" зменшилася на 40+? А потім, як тільки він сів, знову зросла на таку ж величину", - запитує Луценко.

Він переконує, що в голосуванні беруть участь навіть картки тих депутатів, які в цей момент відпочивають за кордоном.

"Депутати відпочивають на дорогих курортах, в той час як їх картки голосують у Раді. Дрон куплений сьогодні, і негайно він поїде до бійців під Авдіївку", - написав Луценко.

Нагадаємо, сьогодні у раді дрон запустив нардеп від "Батьківщини" Ігор Луценко, щоб таким чином виявляти "кнопкодавів". Спікер парламенту Андрій Парубій сприйняв це як зрив засідання Ради.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада