Довіра українців до партії Тігіпка «Сильна Україна» за останній місяць зросла

Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» поліпшила свій рейтинг за останній місяць
Depo.Влада
29 вересня 2014 17:22
ФОТО: depo.ua
Довіра українців до партії Тігіпка «Сильна Україна» за останній місяць зросла
Довіра українців до партії Тігіпка «Сильна Україна» за останній місяць зросла

Про це йде мова в дослідженні Київського міжнародного інституту соціології та Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, повідомляють «Комментарии».

За даними останнього соцопитування, до Верховної Ради проходять 6 партій, зокрема, Блок Петра Порошенка (39,5% тих, хто визначився зі своїм вибором), «Радикальна партія» (10,4%), «Батьківщина» (7,8 %), «Громадянська позиція» (6,9%), «Народний фронт» (5,8%) і «Сильна Україна» Сергія Тігіпка (5,2%).

Решта партій не зможуть подолати прохідний бар'єр до парламенту.

У той же час, порівняно з опитуванням, проведеним минулого місяця, рейтинги зросли лише у Блоку Порошенка і партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна».

Решта політичних сил - навпаки втратили свої позиції.

Опитування проводилося з 12 по 21 вересня 2014 методом особистого інтерв'ю. Опитано 2035 респондентів, що мешкають в 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім Луганської області та АР Крим).

Інтерв'ю, які повинні були проводитися в Луганській області, були проведені в Донецькій області, населення якої за своїми електоральними і багатьма іншими політичними орієнтаціями мало відрізняється від населення Луганської області.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: 3.3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.