Довіра українців до партії Тігіпка «Сильна Україна» за останній місяць зросла

Партія Сергія Тігіпка «Сильна Україна» поліпшила свій рейтинг за останній місяць
Довіра українців до партії Тігіпка «Сильна Україна» за останній місяць зросла
Довіра українців до партії Тігіпка «Сильна Україна» за останній місяць зросла

Про це йде мова в дослідженні Київського міжнародного інституту соціології та Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, повідомляють «Комментарии».

За даними останнього соцопитування, до Верховної Ради проходять 6 партій, зокрема, Блок Петра Порошенка (39,5% тих, хто визначився зі своїм вибором), «Радикальна партія» (10,4%), «Батьківщина» (7,8 %), «Громадянська позиція» (6,9%), «Народний фронт» (5,8%) і «Сильна Україна» Сергія Тігіпка (5,2%).

Решта партій не зможуть подолати прохідний бар'єр до парламенту.

У той же час, порівняно з опитуванням, проведеним минулого місяця, рейтинги зросли лише у Блоку Порошенка і партії Сергія Тігіпка «Сильна Україна».

Решта політичних сил - навпаки втратили свої позиції.

Опитування проводилося з 12 по 21 вересня 2014 методом особистого інтерв'ю. Опитано 2035 респондентів, що мешкають в 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім Луганської області та АР Крим).

Інтерв'ю, які повинні були проводитися в Луганській області, були проведені в Донецькій області, населення якої за своїми електоральними і багатьма іншими політичними орієнтаціями мало відрізняється від населення Луганської області.

Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: 3.3% для показників близьких до 50%, 2,8% - для показників близьких до 25%, 2,0% - для показників близьких до 10%, 1,4% - для показників близьких до 5%.