Досягнення критеріїв членства в ЄС і НАТО покращить інвестиційний клімат в Україні, – Порошенко

Досягнення критеріїв членства в Європейськогому Союзі та Північноатлантичному альянсі (НАТО) покращить інвестиційний клімат в Україні, забезпечить приріст інвестицій і створення нових робочих місць, збільшення доходів у бюджет, зарплат і пенсій

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час виступу в київському Палаці спорту в межах всеукраїнського громадського форуму "Відкритий діалог", передає Depo.ua.

"Подія, яка сталася цього тижня, чітко окреслила нашу стратегічну перспективу на десятиліття вперед. Відтепер курс України на членство в Європейському Союзі та НАТО закріплений в Конституції і має силу не просто закону, а основного закону... Україна та Євросоюз наблизилися один до одного як ніколи. А щодо НАТО, то жодна держава, яка не є членом цієї організації, не має таких близьких відносин з Альянсом, як ми. Але лише повноправне членство в ЄС і НАТО гарантує нашу незалежність, національну безпеку, свободу і добробут", - зазначив він.

Порошенко пояснив, що нині, коли йдеться про вступ до ЄС чи НАТО, йдеться "не лише про відсіч Росії, але й про контрнаступ на бідність".

"Депутати з усіх фракцій, від влади і опозиції, проголосували за ініціативу Президента. Вони підтримали непересічне і надзвичайно важливе рішення тому, бо воно найвищою мірою відповідає нашим національним інтересам. Кнопку "проти" натиснула лише п'ята колона - слуги Кремля", - наголосив президент України.

Нагадаємо, 7 лютого Верховна Рада закріпила в Конституції курс на вступ до НАТО і Європейського Союзу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна