"Дорожню карту" Мінських угод так і не розробили, – ЗМІ

Дорожньої карти щодо реалізації Мінських угод не існує навіть у проекті

Depo.Влада
19 травня 2017 16:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє DW з посиланням на джерела у дипломатичних колах, передає Depo.ua.

За словами уповноваженого німецького уряду з відносин з Росією і країн Східного партнерства ЄС Ґернота Ерлера, "у Берліні дедалі більше сумнівів у тому, що є достатня політична воля обох сторін дотримуватися перемир'я".

Крім того, на думку Ерлера, не варто очікувати прориву у питанні Донбасу найближчим часом.

Він додав, що зустріч Меркель і президента Росії Володимира Путіна у Сочі 2 травня у цьому питанні не принесла результатів.

"Попри те, що фактичного поступу у реалізації "Мінська" немає, у Берліні очікують побачити від українського президента дії, які би свідчили про відданість Мінським домовленостям. Зокрема, йдеться про підготовку законодавчих рішень, які необхідні для проведення виборів на Донбасі та виконання політичної частини Мінських домовленостей", - заявив колишній посол Німеччини в Україні Дітмар Штюдеманн.

Нагадаємо, що в рамках "нормандського формату" домовилися скласти дорожню карту з реалізації Мінських угод ще минулого року. Однак вже торік восени представник України в Тристоронній контактній групі, другий президент Леонід Кучма визнав, що процес не просувається.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада