Донька Яреми прикупила собі магазин в Києві

Донька колишнього генпрокурора Віталія Яреми купила приміщення на проспекті Перемоги, 21а в Києві 27 серпня 2010 року, коли їй виповнилося 18 років
Depo.Влада
1 березня 2016 10:12
ФОТО: depo.ua

 Про це свідчить витяг з реєстру майнових прав, повідомляє depo.ua з посиланням на "Наші гроші".

Донька екс-генпрокурра Яреми прикупила собі магазин в Києві - фото 1

Як зазначається, ці приміщення у 2008-2009 рр з аукціону купило ТОВ "Бізнессофт Груп". Об’єкт було придбано за 2,92 млн грн, тобто по 7 тис грн/кв.м. "Бізнессофт Груп" володіли Микита та Євгеній Ільїни – син і племінник екс-депутата Київради Геннадія Ільїна. Вони є партнерами по бізнесу сім’ї колишнього замгенпрокурора Анатолія Даниленка.

За даними видання, у 2010 році приватизовані приміщення площею 535 кв.м. через договори купівлі-продажу були оформлені на нових власників. Одну третину отримав Микита Ільїн, який потім подарував її своєму батьку. Також частку приміщень отримав син Анатолія Даниленка – В’ячеслав. Ще одну третину купила донька екс-генпрокурора Ілона Ярема.

Донька екс-генпрокурра Яреми прикупила собі магазин в Києві - фото 2

Донька екс-генпрокурра Яреми прикупила собі магазин в Києві - фото 3

Нещодавно Віталій Ярема заявив, що не вбачає нічого корупційного у тому, що діти прокурорів мають бізнес. "Це те саме, що писав Лещенко про мої "корупційні схеми", що моя донька – засновниця підприємства, яке на проспекті Перемоги має приміщення. А в чому корупція? Мої діти що, не мають права займатися бізнесом? Якщо донці 23 роки, а сину 28? За рахунок чого їм жити? В чому тут корупція?", – сказав Ярема.

Нагадаємо, у листопаді 2014 році Тетяна Горностаєва, яка є донькою Віталія Яреми, була призначена заступником прокурора Одеської області.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада