Донецька міліція ще очищається від саботажників і полює на зрадників, – Аброскін

У правоохоронних органах Донецької області ще чимало зрадників і саботажників
Depo.Влада
8 квітня 2015 14:32
ФОТО: depo.ua

Про це в інтерв'ю "ЛІГАБізнесІнформ" розповів начальник Головного управління МВС України в Донецькій області В'ячеслав Аброскін, передає depo.ua.

"Є зрадники ще. Ми ще не повністю очистилися", - пояснив він, додавши, що "слабкі духом" міліціонери були переведені на більш безпечну територію.

Аброськін зазначив, що співробітники міліції, які залишилися вірними присязі, "відпрацьовують" списки колишніх колег, що зрадили Україну і тепер перебувають в бандформуваннях "ДНР" і "ЛНР".

"Частина звільнилася і просто залишалася в Донецьку. Ми повністю встановили" силові структури в ДНР". Усіх, хто зрадив, і зараз несе службу в країні під смішною назвою "ДНР", ми знаємо", - додав глава міліції Донеччини.

Імена зрадників з числа колишніх колег Аброскін пообіцяв найближчим часом оприлюднити на своїй сторінці в Facebook.

"Частинами, не всіх відразу. Їх це дуже турбує, до речі. Вони за мною повторюють. Почали викладати дані моїх співробітників з написом "зрадник ДНР", - сказав Аброскін.

Як повідомляв depo.ua,  ще в грудні минулого року В'ячеслав Аброскін зробив надбанням громадськості список міліціонерів, нагороджених терористами в "день поліції ДНР".