Доктор Комаровський про грузинського голову МОЗ України: «Наші акули будь-кого з'їдять»

Відомий педіатр і телеведучий Євген Комаровський приемно здивований тим, що новим головою МОЗ України став екс-міністр соцполітики Грузії Олександр Квіташвілі, що не працював раніше у системі української охорони здоров'я
Depo.Влада
3 грудня 2014 12:42
ФОТО: depo.ua
Доктор Комаровський про грузинського голову МОЗ України: «Наші акули будь-кого з
Доктор Комаровський про грузинського голову МОЗ України: «Наші акули будь-кого з'їдять»

Про це він повідомив в ексклюзивному коментарі ДеПо.

«З Олександром Квіташвілі не знайомий і лякає те, що наявні джерела інформації не дають можливості толком познайомитися. У будь-якому випадку радує-дивує, що до керівництва МОЗ приходить людина, яка не забруднена МОЗ. Але щиро засмучує, що в черговий раз країні пропонують людину, а не програму та команду. Без команди однодумців і потужної служби безпеки в МОЗ не вижити - тамтешні акули будь-якого демократа-реформатора з'їдять і не поперхнуться», - розповів Комаровський.

На його думку, українську та грузинську системи охорони здоров'я об'єднує крайній дефіцит коштів, а відрізняє корупційна складова та ступінь втручання держави: і першого, і другого в Грузії значно менше.

«Головне, що українській охороні здоров'я треба почерпнути (у грузинів, - ред) - ліквідацію корупції та усунення армії медичних бюрократів. Єдине, що треба зберегти - «Клятва лікаря України», це прекрасні, мудрі слова. Все інше - міняти!» - впевнений лікар.

Як повідомляв ДеПо, 2 листопада Верховна Рада затвердила новий склад Кабінету Міністрів України. Міністром охорони здоров'я призначений екс-міністр соцполітики Грузії Олександр Квіташвілі.