Добровольці "Правого сектору" просять Яроша їх очолити

У Добровольчому українському корпусі "Правий сектор" вважають, що відхід від керівництва однойменним рухом Дмитра Яроша може завдати політсили непоправної шкоди, і закликають його очолити корпус
Depo.Влада
12 листопада 2015 16:08
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в заяві ДУК "Правий сектор", передає depo.ua.

"Проголошене на конференції 08.11.2015 рішення щодо легітимності влади ставить бійців поза законом і дає карт-бланш силовикам для розправи над патріотами, в тому числі і фронтовиками. А спроба створити альтернативний Провід робить допустимою практику силового захоплення влади у структурі ПС", - йдеться в заяві.

У штабі ДУКу стверджують, що не можуть можемо допустити розвалу корпусу, бойових батальйонів, перетворення запасних підрозділів на злочинні угрупування.

"Вважаємо за доцільне запропонувати Вам особисто очолити Добровольчий Український Корпус. Готові виконувати Ваші накази як по фронту, так і у внутрішній розбудові ДУК", - звернулися до Яроша представники добровольчого корпусу.

Нагадаємо, що вчора народний депутат України Дмитро Ярош заявив, що складає з себе повноваження провідника Національно-визвольного руху "Правий сектор", пояснивши своє рішення тим, що має позицію, яка часто не збігається з устремліннями частини керівництва руху. Натомість у новому керівництві руху заявили, що  під керівництвом  Яроша стався відхід від революційної стратегії.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад